Tootja: Samsung
Mudel: MZ-V8P500BW
EAN: 0887276394534
Uuenda oma arvuti salvestusvõimekust Samsung 980 PRO M.2 500 GB PCI Express 4.0 kõvakettale üleminekuga. 6900 MB/s lugemiskiirusega ja 5000 MB/s kirjutamiskiirusega SSD tagab sujuva ja kiire andmeedastuse. SSD mälu tüüp V-NAND MLC tagab vastupidavuse ja usaldusväärsuse ning 256-bitine AES turvalisusalgoritm tagab andmekaitse. Mean time between failures (MTBF) eluiga on 1500000 tundi.
See M.2 vormi kõvaketas on mõeldud PC-dele ning toetab nii S.M.A.R.T kui ka TRIM omadusi parema jõudluse ja halduse tagamiseks. See toetab ka 1000000 ja 800000 IOPS'ga vastavalt juhuslikku kirjutamis- ja lugemiskiirust. Turvalise andmehalduse jaoks on kaasas riistvaraline krüpteerimine.
Mõõtmete osas on sellel kõvakettal kõrgus 22,1 mm, laius 80,2 mm ja sügavus 2,38 mm. Kerge kaal, kaaludes ainult 9 g, muudab selle paigaldamise lihtsaks.
0-70 °C kasutamistemperatuurivahemik ja 1500 G töötabamiskoormus tagavad tõhusa ja usaldusväärse funktsioneerimise. See töötab 3,3 V pinge alusel ja tarbib keskmiselt 5,9 W võimsust ning maksimaalne võimsustarve on 7,4 W.
Uuenda oma arvuti jõudlust Samsung 980 PRO M.2 kõvakettaga sujuvaks, kiireks ja turvaliseks andmeedastuseks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 500 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | V-NAND MLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.3c |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 6900 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 5000 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 800000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 1000000 IOPS |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 3,3 V |
| Elektritarbimine (max) | 7,4 W |
| Elektritarbimine (keskmine) | 5,9 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80,2 mm |
| Sügavus | 2,38 mm |
| Kõrgus | 22,1 mm |
| Kaal | 9 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |