Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 500 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | V-NAND MLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.3 |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 3500 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 3300 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 600000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 550000 IOPS |
| Kontrolleri tüüp | Samsung Phoenix |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| DevSlp (device sleep) tugi | |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 3,3 V |
| Elektritarbimine (max) | 9 W |
| Elektritarbimine (keskmine) | 6 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,003 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80,2 mm |
| Sügavus | 2,38 mm |
| Kõrgus | 22,1 mm |
| Kaal | 8 g |
| Pakendi andmed | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Magician Software for SSD management |