| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SAMSUNG 960 EVO SSD 500GB NVMe M.2 1500MB/s write 3200MB/s read | €267.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 500 GB |
| Liides | PCI Express |
| Mälu tüüp | V-NAND |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.2 |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 3200 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1800 MB/s |
| Maksimaalne lugemine (4 KB) | 330000 IOPS |
| Maksimaalne kirjutamine (4 KB) | 330000 IOPS |
| Kontrolleri tüüp | Samsung Polaris |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Kaitseomadused | Löögikindel |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Sisemine | |
| Lansseerimiskuupäev | 2/14/2017 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 5,4 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80,2 mm |
| Sügavus | 22,1 mm |
| Kõrgus | 2,38 mm |
| Kaal | 8 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |