Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | MLC |
| NAND-tüüpi välk | MLC (Multi Level Cell) |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 520 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | Samsung MJX |
| DevSlp (device sleep) tugi | |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Lansseerimiskuupäev | 12/21/2017 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 3 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 3 W |
| Elektritarbimine (max) | 4 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 6,8 mm |
| Kõrgus | 69,8 mm |
| Kaal | 60 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -45 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 20 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Pakendi andmed | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |