| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG 850 EVO MZ-75E4T0 | €1347.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 4000 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | MLC |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 540 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 520 MB/s |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 7,2 W |
| Elektritarbimine (keskmine) | 4,7 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 6,8 mm |
| Kõrgus | 69,8 mm |
| Kaal | 55 g |