Tootja: Origin Storage
Mudel: PCIEX8G3-6400-HHHL
EAN: 5056006137337
Origin Storage PCIEX8G3-6400-HHHL. Pooljuhtketta maht: 6400 GB, SSD-ketta mõõtmed: Half-Height/Half-Length (HH/HL), Lugemise kiirus: 6200 MB/s, Kirjutamise kiirus: 2600 MB/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage PCIEX8G3-6400-HHHL pooljuhtketas Half-Height/Half-Length (HH/HL) 6400 GB PCI Express 3.0 MLC NVMe | €3341.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Pooljuhtketta maht | 6400 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | MLC |
| NVMe | |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 6200 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2600 MB/s |
| Käigultvahetus | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |