Tootja: Origin Storage
Mudel: OTLC2563DNVMEM.2/80
EAN: 5056006150473
Origin Storage OTLC2563DNVMEM.2/80. Pooljuhtketta maht: 256 GB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 1950 MB/s, Kirjutamise kiirus: 1200 MB/s, Andmeedastuskiirus: 8 Gbit/s, Komponent: PC/sülearvuti
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
Origin Storage OTLC2563DNVMEM.2/80, 256 GB, M.2, 1950 MB/s, 8 Gbit/s | €31.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.3 |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Andmeedastuskiirus | 8 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 1950 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1200 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 102400 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 179200 IOPS |
| Pöördusaeg | 0,2 ms |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Käigultvahetus | |
| Madala tihedusega paarsuskontroll (LDPC) | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1000000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| TBW | 100 |
| Turuosa | Mobiil |
| Ühilduvad tooted | Universal |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Kaasas kruvid | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 3,3 V |
| Võimsustarve (lugemisel) | 2,89 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 2,83 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,48 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -45 - 105 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 98 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 98 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 16 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 120000 m |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |