Tootja: Origin Storage
Mudel: IBM-960ESASRI-S6
EAN: 5056006170525
Origin Storage IBM-960ESASRI-S6. Pooljuhtketta maht: 960 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 1900 MB/s, Kirjutamise kiirus: 850 MB/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-960ESASRI-S6 pooljuhtketas 2.5" 960 GB SAS eMLC | €532.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | SAS |
| Mälu tüüp | eMLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 1900 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 850 MB/s |
| Käigultvahetus | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad tooted | Dell Server |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |