Tootja: Origin Storage
Mudel: IBM-800ESASMWL-S17
EAN: 5056006172765
Origin Storage IBM-800ESASMWL-S17. Pooljuhtketta maht: 800 GB, SSD-ketta mõõtmed: 3.5", Lugemise kiirus: 2100 MB/s, Kirjutamise kiirus: 1200 MB/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-800ESASMWL-S17 pooljuhtketas 3.5" 800 GB SAS eMLC | €772.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 3.5" |
| Pooljuhtketta maht | 800 GB |
| Liides | SAS |
| Mälu tüüp | eMLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 2100 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1200 MB/s |
| Käigultvahetus | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad tooted | IBM Server |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |