Tootja: Origin Storage
Mudel: IBM-1920EMLCMWL-S17
EAN: 5056006128779
Origin Storage IBM-1920EMLCMWL-S17. Pooljuhtketta maht: 1920 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 550 MB/s, Kirjutamise kiirus: 520 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-1920EMLCMWL-S17 pooljuhtketas 2.5" 1920 GB Jada ATA III eMLC | €582.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1920 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | eMLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 520 MB/s |
| Maksimaalne lugemine (4 KB) | 97000 IOPS |
| Maksimaalne kirjutamine (4 KB) | 28000 IOPS |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 95000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 28000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 110 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 110 µs |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Käigultvahetus | |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Aktiivne prügikogumine | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| TBW | 10512 |
| Ühilduvad tooted | IBM Server |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 3 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 54,3 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 2,17 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |