Tootja: MSI
Mudel: SPATIUM M461 PCIE 4.0 NVME M.2 4TB
EAN: 4711377062428
MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 4TB. Pooljuhtketta maht: 4 TB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 5000 MB/s, Kirjutamise kiirus: 4200 MB/s, Komponent: PC/sülearvuti
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 4TB PCI Express 4.0 3D NAND | €224.58 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 4 TB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| NVMe | Jah |
| NVMe versioon | 1.4 |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 5000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 4200 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 600000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 850000 IOPS |
| Kontrolleri tüüp | Phison E21T |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| TRIM-tugi | Jah |
| S.M.A.R.T.-tugi | Jah |
| ECC | Jah |
| End-to-end andmeturve | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| TBW | 900 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 2,15 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |