Tootja: Lenovo
Mudel: 4XB0N68516
EAN: 0191999936033
Lenovo S4500 Entry SATA. Pooljuhtketta maht: 240 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 500 MB/s, Kirjutamise kiirus: 190 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo S4500 Entry SATA 2.5" 240 GB Jada ATA III 3D TLC | €480.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 500 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 190 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 69000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 16000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 36 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 36 µs |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Ühilduvad tooted | Lenovo ThinkServer TS150 |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 2,6 W |
| Töötingimused | |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |