| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO SSD 480GB S3500 ENTERPRISE VALUE HOT SWAP 2.5'' SATA-600 | €683.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | MLC |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 500 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 410 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 75000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 11000 IOPS |
| Litograafia | 20 nm |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 70 g |