| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Intel S4610 2.5" 1920 GB Jada ATA III 3D TLC NAND | €1552.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1920 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 510 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 97000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 51000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 36 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 37 µs |
| Käigultvahetus | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 2,8 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 66 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -55 - 95 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 2,17 G |
| Maksimaalne kõrgus mittekasutamisel | 3,13 m |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |