Tootja: Lenovo
Mudel: 7SD7A05712
EAN: 0889488454648
Lenovo 7SD7A05712. Pooljuhtketta maht: 960 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 500 MB/s, Kirjutamise kiirus: 490 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 7SD7A05712 pooljuhtketas 2.5" 960 GB Jada ATA III 3D TLC | €2400.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 500 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 490 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 72000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 65000 IOPS |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| End-to-end andmeturve | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 4,8 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 3050 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 63 g |