Tootja: Lenovo
Mudel: 7N47A00099
EAN: 0889488432301
Lenovo 7N47A00099. Pooljuhtketta maht: 240 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 450 MB/s, Kirjutamise kiirus: 380 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO SSD 240GB SATA 6Gb/s 2.5'' | €157.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 450 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 380 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 67500 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 17000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 40 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 42 µs |
| Käigultvahetus | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Metallik |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 3,5 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 174 mm |
| Sügavus | 133 mm |
| Kõrgus | 63 mm |
| Kaal | 434 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 3050 m |