| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 5200 2.5" 1920 GB Jada ATA III TLC | €2110.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1920 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| NAND-tüüpi välk | TLC (Triple Level Cell) |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 540 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 520 MB/s |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 6 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 70 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |