Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1920 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 95000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 33000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 170 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 120 µs |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Käigultvahetus | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 3000000 h |
| Sertifikaat | Micron Green Standard Built with sulfur resistant resistors CE (Europe): EN 55032 Class B, RoHS UKCA (UK): SI 2016/1091 Class B and SI 2012/3032 RoHS FCC: CFR Title 47, Part 15 Class B UL/cUL: approval to UL-60950-1, 2nd Edition, IEC 60950-1:2005 (2nd Edition); EN 60950-1 (2006) + A11:2009+ A1:2010 + A12:2011 + A2:2013 BSMI (Taiwan): approval to CNS 13438 Class B and CNS 15663 RCM (Australia, New Zealand): AS/NZS CISPR32 Class B KC RRA (Korea): approval to KN32 Class B, KN 35 Class B W.E.E.E.: compliance with EU WEEE directive 2012/19/EC TUV (Germany): approval to IEC60950/EN60950 VCCI (Japan): 2015-04 Class B IC (Canada): ICES-003 Class B Morocco: approval to EN55032/EN55024 Class B UkrSEPRO (Ukraine): EN55032 Class B, IEC60950/EN60950, RoHS (Resolution 2017 No. 139) |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 3 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 3,6 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 70 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |