| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A80320 pooljuhtketas 2.5" 3,84 TB SAS V-NAND TLC | €1653.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 3840 GB |
| Liides | SAS |
| Mälu tüüp | V-NAND TLC |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 24 Gbit/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 420000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 140000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 120 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 45 µs |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikaat | UL TUV FCC IC CB CE Mark C-Tick Mark BSMI (Taiwan) KCC (Korea EMI) VCCI |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 11,5 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 14,7 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 160 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Vibratsioonikindlus | 20 G |