| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A77455 pooljuhtketas 3.5" 480 GB Jada ATA III 3D TLC NAND | €1122.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 3.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 79000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 30000 IOPS |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikaat | FCC Title 47, Part 15B, Class B EN-55035:2017 EN-55022:2006 EN-55032:2012 Low Voltage Directive (LVD) 2014/35/EU EMC Directive 2014/30/EU RoHS Directive 2011/65/EU WEEE Directive 2012/19/EU UL 60950-1, 2nd Edition, 2014-10-14 CSA C22.2 No. 60950-1-07, 2nd Edition, 2014-010 UL/CSA 62368-1, 2nd Edition AS/NZ CISPR 32:2015 AS/NZ CISPR 22:2009 +A1:2010 Taiwan BSMI EMC standard CNS 13438 Korea KCC Article 11.1 Morocco Decree # 2574-14 (EMC) Canada ICES-003 Japan VCCI China EFUP |
| Ühilduvad tooted | ThinkSystem ST50 V2 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 3 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 257 mm |
| Sügavus | 193 mm |
| Kõrgus | 95 mm |
| Kaal | 484 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 3050 m |