| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A38182 pooljuhtketas 480 GB Jada ATA III 3D TLC NAND | €1129.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 540 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 410 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 85000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 36000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 175 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 100 µs |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Käigultvahetus | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 3000000 h |
| Sertifikaat | Micron Green Standard Built with sulfur resistant resistors CE (Europe): EN 55032 Class B, RoHS FCC: CFR Title 47, Part 15 Class B UL: UL-60950-1, 2nd Edition BSMI (Taiwan): approval to CNS 13438 RCM (Australia, New Zealand): AS/NZS CISPR32 Class B KCC RRL (Korea): approval to KN 32 Class B, KN 35 Class B W.E.E.E.: Compliance with EU WEEE directive 2002/96/EC. TUV (Germany): approval to IEC60950/EN60950 VCCI (Japan): 2015-04 Class B IC (Canada): CISPR32 Class B: Canadian ICES-003:2016 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 2,5 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 3,1 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 70 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |