Tootja: Lenovo
Mudel: 4XB7A38145
EAN: 0889488504596
Lenovo 4XB7A38145. Pooljuhtketta maht: 3840 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 540 MB/s, Kirjutamise kiirus: 265 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO THINKSYSTEM 5210 ENTRY SSD 3.84TB SATA 6Gb/s 2.5'' | €691.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 3840 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | QLC 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 540 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 265 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 83000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 2000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 500 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 530 µs |
| Hot-Plug tugi | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Ühilduvad tooted | ThinkSystem |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 2,8 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 6,3 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1,5 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 70 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |