| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A17112 pooljuhtketas U.3 1,6 TB PCI Express 4.0 3D TLC NVMe | €2344.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | U.3 |
| Pooljuhtketta maht | 1,6 TB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 1300000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 215000 IOPS |
| Juhuslik latentsus - lugemine (kuni) | 90 µs |
| Juhuslik latentsus - kirjutamine (kuni) | 10 µs |
| Käigultvahetus | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| Sertifikaat | Underwriters Laboratories: UL60950-1 Canada: CAN/CSA-C22.2 No.60950-1 TUV: EN 60950-1 BSMI (Taiwan): CNS 13438 (CISPR Pub. 22 Class B): D33003 MSIP: KN22, KN24 (CISPR Pub. 22 Class B) Australia/New Zealand: AS/NZS CISPR32:2015 Class B Canada: ICES-003 Issue 6 Class B EMC: EN55022 (2015) Class B EMC: EN55035 (2017) RoHS 2011/65/EU: EN50581 (2012) Category 3 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 16 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Maksimaalne kõrgus mittekasutamisel | 12192 m |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 5486 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 130 g |