| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A17063 pooljuhtketas 2.5" 1600 GB SAS | €1025.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1600 GB |
| Liides | SAS |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 1000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1000 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 230 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 130 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 120 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 45 µs |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Käigultvahetus | |
| End-to-end andmeturve | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 9 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 9 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 140 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |