| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A13999 pooljuhtketas M.2 960 GB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe | €2080.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 520000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 82000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 80 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 15 µs |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Käigultvahetus | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikaat | CE (Europe): EN55032, EN55024 Class B, RoHS FCC: CFR Title 47, Part 15, Class B UL/cUL: approval to UL-60950-1, 2nd Edition, IEC 60950-1:2005 (2nd Edition); EN 60950-1 (2006) + A11:2009+ A1:2010 + A12:2011 + A2:2013 BSMI (Taiwan): approval to CNS 13438, Class B, CNS 15663 RCM (Australia, New Zealand): AS/NZS CISPR32 Class B KC RRL (Korea): approval to KN32 Class B, KN 35 Class B W.E.E.E.: Compliance with EU WEEE directive 2012/19/EC. TUV (Germany): approval to IEC60950/EN60950 VCCI (Japan): 2015-04 Class B IC (Canada): ICES-003 Class B Morocco: EN55032, EN55024 Class B UkrSEPRO (Ukraine): EN55032 Class B, IEC60950/EN60950, RoHS (Resolution 2017 No. 139) UKCA (UK): SI 2016/1091 Class B and SI 2012/3032 RoHS |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 7 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 5,7 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Minimaalne töötemperatuur | 5 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 95 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 20 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 3050 m |