| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A13639 pooljuhtketas 3.5" 240 GB Jada ATA III | €1471.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 3.5" |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 320 MB/s |
| Lugemise latentsusaeg | 36 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 37 µs |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Käigultvahetus | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikaat | FCC Title 47, Part 15B, Class B CA/CSA-CEI/IEC CISPR 22:02 EN 55024: 1998 EN 55022: 2006 EN-60950-1 2nd Edition UL/CSA EN-60950-1 2nd Edition Low Voltage Directive 2006/95/EC C-Tick: AS/NZS3584 BSMI: CNS 13438 KCC Article 11.1 RoHS DIRECTIVE 2011/65/EU WEEE Directive 2002/96/EC |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 2,4 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 63 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -55 - 95 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Maksimaalne kõrgus mittekasutamisel | 3050 m |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 257 mm |
| Pakendi sügavus | 193 mm |
| Pakendi kõrgus | 95 mm |
| Pakendi kaal | 484 g |