| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
Intel Xeon 6C Processor Model E5649 80w 2.53GHz/1333MHz/12MB CPU XEON E5649 2.53GHZ 12MB | €106.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Protsessori mudel | E5649 |
| Protsessori baassagedus | 2,53 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | Socket B (LGA 1366) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Karp | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 12 |
| Süsteemi siinikiirus | 5,86 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 80 W |
| Protsessori esikülje siin | 1333 MHz |
| VID pingevahemik | 0,750 - 1,350 V |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 19 |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 76,2 °C |