Tootja: Lenovo
Mudel: 4XB7A10195
EAN: 0889488468973
Lenovo 4XB7A10195. Pooljuhtketta maht: 240 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 550 MB/s, Kirjutamise kiirus: 320 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A10195 pooljuhtketas 2.5" 240 GB Jada ATA III | €777.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 320 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 98000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 14000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 120 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 70 µs |
| Käigultvahetus | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikaat | UL TUV FCC CE Mark C-Tick Mark BSMI (Taiwan) KCC (Korea EMI) |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 2,3 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 2,6 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 58 g |
| Töötingimused | |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 133 mm |
| Pakendi sügavus | 174 mm |
| Pakendi kõrgus | 63 mm |
| Pakendi kaal | 433 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |