Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jah |
| Komponent | PC |
| Lugemise kiirus | 3300 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1250 MB/s |
| Sertifikaat | CE/UKCA/FCC/IC/RCM/Morocco/KC/VCCI/BSMI/c-UL-us/CE/UKCA/TUV-GS/CB |
| Ühilduvad tooted | ThinkCentre |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 2,38 mm |
| Kaal | 6,5 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 177 mm |
| Pakendi sügavus | 144 mm |
| Pakendi kõrgus | 53 mm |
| Pakendi kaal | 120 g |
| Pakendi tüüp | Karp |