| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lenovo 4XB1K68131 SSD-massamuisti M.2 4 TB PCI Express 4.0 NVMe | €1165.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 4000 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | |
| Komponent | Sülearvuti |
| Sertifikaat | BSMI, FCC, ICES-003, CE, UK DOC, VCCI, KCC, RCM, CB |
| Ühilduvad tooted | ThinkPad |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 3,58 mm |
| Kaal | 8,4 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 177 mm |
| Pakendi sügavus | 144 mm |
| Pakendi kõrgus | 53 mm |
| Pakendi kaal | 100 g |
| Pakendi tüüp | Karp |