Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | |
| Komponent | Sülearvuti |
| Sertifikaat | BSMI, FCC, ICES-003, CE, UK DOC, VCCI, KCC, RCM, CB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 2,38 mm |
| Kaal | 7,2 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 177 mm |
| Pakendi sügavus | 144 mm |
| Pakendi kõrgus | 53 mm |
| Pakendi kaal | 100 g |
| Pakendi tüüp | Karp |