| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0N68507 pooljuhtketas 3.5" 240 GB Jada ATA III | €477.26 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 3.5" |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Maksimaalne lugemine (4 KB) | 69000 IOPS |
| Maksimaalne kirjutamine (4 KB) | 16000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 36 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 36 µs |
| Käigultvahetus | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 2,6 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 3050 m |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |