Tootja: Lenovo
Mudel: 4XB0N68504
EAN: 0191999935913
Lenovo 4XB0N68504. Pooljuhtketta maht: 240 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 500 MB/s, Kirjutamise kiirus: 190 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0N68504 pooljuhtketas 2.5" 240 GB Jada ATA III TLC | €479.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 500 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 190 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 69000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 16000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 36 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 36 µs |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Käigultvahetus | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 2,6 W |
| Töötingimused | |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |