| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
512GB SATA 2.5IN SSD OPAL 512GB OPAL 2.5" | €294.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100,5 mm |
| Sügavus | 70,1 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Kaal | 60 g |