Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Turvaalgoritmid | Ei ole toetatud |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 510 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 100000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 88000 IOPS |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Ühilduvad tooted | ThinkStation P500, P700, P900 |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 5,2 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 5,2 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 7 mm |
| Töötingimused | |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |