| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 4XB0G69281 pooljuhtketas 2.5" 400 GB SAS MLC | €2847.63 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 400 GB |
| Liides | SAS |
| Mälu tüüp | MLC |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 110000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 40000 IOPS |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 3,71 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 3,71 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 100 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 164 mm |
| Pakendi sügavus | 182 mm |
| Pakendi kõrgus | 89 mm |
| Pakendi kaal | 278 g |
| Pakendi tüüp | Karp |