| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 256 GB SSD Solid State | €2066.47 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 1.8" |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | Jada ATA |
| Mälu tüüp | MLC |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 3 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 230 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 180 MB/s |
| Sertifikaat | CE, UL, CSA, TUV, BSMI, C-Tick |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Sisemine | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 55 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 54 mm |
| Sügavus | 78 mm |
| Kõrgus | 5 mm |
| Kaal | 50 g |
| Pakendi andmed | |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhend | |