Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 3.5" |
| Pooljuhtketta maht | 120 GB |
| Liides | Jada ATA |
| Mälu tüüp | MLC |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 85 protsenti |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 3050 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 71,7 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |