| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SSD 545S SERIES 512GB PCIE M2 INT | €159.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 500 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (8KB) | 75000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (8KB) | 85000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 50 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 60 µs |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| Turuosa | Mobiil |
| SSD ARK ID | 125022 |
| Sertifikaat | UL, CE, RCM, BSMI, KCC, WHCK / WHLK, VCCI |
| Temperature monitoring and logging | |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Lansseerimiskuupäev | Q4'17 |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Ketta maht | 512 GB |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 40mW |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 4.5W |
| Olek | Launched |
| Toote ülevaate URL | https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000005884/memory-and-storage.html |
| SSD põrutuskindlus | 1500 G (Max) at 0.5 msec |
| Intel Rapid Start Technology versioon | 1,00 |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 75000 IOPS |
| SSD vastupidavuse reiting | 288 TBW |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 85000 IOPS |
| Järjestikune kirjutamine | 500 MB/s |
| Järjestikune lugemine | 550 MB/s |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Tootepere | Kasutaja SSD |
| Tooteseeria | Intel® SSD 545s Series |
| Toote koodinimetus | Liberty Harbor |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 4,5 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,04 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1500 G (Max) at 0.5 msec |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kaal | 6 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 1,00 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |