| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Intel SSDSCKJW240H601 SSD-massamuisti M.2 240 GB Serial ATA III MLC | €94.90 |
|
mts.ee |
Intel SSD 535 SERIES 240GB M.2 MLC SATA 6GB/S 16NM 80MM SINGLE | €208.84 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | MLC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 540 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 490 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 41000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 80000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 80 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 85 µs |
| Litograafia | 16 nm |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1200000 h |
| Turuosa | Mobiil |
| SSD kasutussilt | Kasutaja |
| SSD ARK ID | 86728 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G400878-1 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Protsessori litograafia | 16 nm |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| Ketta maht | 240 GB |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 80000 IOPS |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 41000 IOPS |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 55 mW typical |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'15 |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 140 mW typical |
| SSD põrutuskindlus | 1000 G/0.5 ms |
| Toote ülevaate URL | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-535-brief.html |
| Olek | Discontinued |
| Järjestikune lugemine | 540 MB/s |
| Intel Rapid Start Technology versioon | 1,00 |
| Järjestikune kirjutamine | 490 MB/s |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 140 W |
| Tootepere | Kasutaja SSD |
| Tooteseeria | Intel 535 |
| Toote koodinimetus | Temple Star |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,055 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1000 G/0.5 ms |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 1,00 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |