Tootja: Intel
Mudel: SSDSC2KI128G801
EAN: 0735858361866
Intel SSDSC2KI128G801. Pooljuhtketta maht: 128 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 550 MB/s, Kirjutamise kiirus: 140 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel SSD DC S3110 128GB 2.5in SATA **New Retail** | €142.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 140 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 55000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 1900 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 50 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 60 µs |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| TBW | 72 |
| Turuosa | Server |
| SSD kasutussilt | Andmekeskus |
| SSD ARK ID | 129322 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 2.3W |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 0.8W |
| Ketta maht | 128 GB |
| SSD põrutuskindlus | 1,500G at 0.5ms |
| Lansseerimiskuupäev | Q4'17 |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| Olek | Launched |
| Järjestikune kirjutamine | 140 MB/s |
| Järjestikune lugemine | 550 MB/s |
| SSD vastupidavuse reiting | 72 |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Intel Rapid Start Technology versioon | 1,00 |
| Tootepere | Andmekeskus SSD |
| Tooteseeria | Intel® SSD DC S3110 Series |
| Toote koodinimetus | Liberty Harbor DC |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 2,3 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,8 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1,500G at 0.5ms |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 1,00 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8523510000 |