Tootja: Intel
Mudel: SSDPED1K375GA01
EAN: 0675901423878
Intel SSDPED1K375GA01. Pooljuhtketta maht: 375 GB, SSD-ketta mõõtmed: Half-Height/Half-Length (HH/HL), Lugemise kiirus: 2400 MB/s, Kirjutamise kiirus: 2000 MB/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Optane SSD DC P4800X Series - Solid state drive | €1008.51 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Pooljuhtketta maht | 375 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D XPoint |
| NVMe | Jah |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | Jah |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 2400 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2000 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 550000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 500000 IOPS |
| Järjestikune lugemiskiirus (ATTO) | 2400 MB/s |
| Järjestikune kirjutamiskiirus (ATTO) | 2000 MB/s |
| Lugemise latentsusaeg | 10 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 10 µs |
| Litograafia | 20 nm |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| End-to-end andmeturve | Jah |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | Jah |
| SSD temperatuuri jälgimine | Jah |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Turuosa | Server |
| SSD ARK ID | 97162 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G149950 |
| Temperature monitoring and logging | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Protsessori perekond | Intel Optane DC SSD |
| Sihtturg | Artificial Intelligence, Cloud Computing, High Performance Computing |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'17 |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 5 |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 18 |
| SSD vastupidavuse reiting | 20.5 PBW |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| Olek | Launched |
| Järjestikune kirjutamine | 2000 MB/s |
| Toote ülevaate URL | https://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/optane-ssd-dc-p4800x-brief.html |
| SSD põrutuskindlus | 50 G, 170 in/s, trapezoidal |
| Ketta maht | 375 GB |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 18 W |
| Järjestikune lugemine | 2400 MB/s |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Intel Rapid Start Technology versioon | 0,00 |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Tootepere | Andmekeskus SSD |
| Tooteseeria | Intel® Optane™ SSD DC P4800X Series |
| Toote koodinimetus | Cold Stream |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 18 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 50 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 50 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 50 G, 170 in/s, trapezoidal |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Optane™ | Jah |
| Intel® Remote Secure Erase | Ei |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | Jah |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | Ei |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | Ei |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 0,00 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |