| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel SSDPE2KX010T701 pooljuhtketas 2.5" 1000 GB PCI Express 3.0 TLC | €696.01 |
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE DC P4500 SERIES | €721.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | TLC |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 294000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 32000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 80 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 29 µs |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Turuosa | Server |
| SSD ARK ID | 99030 |
| Harmonized System (HS) kood | 8523510000 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 35 °C |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1000 G/0.5 msec |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 0,00 |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Muud funktsioonid | |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Olek | Launched |
| SSD kaal | 131 g |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| SSD voolutarve (aktiivne) | Sequential Avg. 11W (Write), 9.6 W (Read) |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | <5 W |
| SSD vastupidavuse reiting | 1.38 PBW |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'17 |
| Toote ülevaate URL | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-p4500-brief.html |
| SSD põrutuskindlus | 1000 G/0.5 msec |
| Ketta maht | 1000 GB |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Järjestikune lugemine | 3200 MB/s |
| Järjestikune kirjutamine | 600 MB/s |
| Intel Rapid Start Technology versioon | 0,00 |
| Tootepere | Andmekeskus SSD |
| Tooteseeria | Intel® SSD DC P4500 Series |
| Toote koodinimetus | Cliffdale |