| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Solid-State Drive D4800 Series - SSD | €2043.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | U.2 |
| Pooljuhtketta maht | 375 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D XPoint |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 560000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 540000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 22 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 29 µs |
| End-to-end andmeturve | Jah |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | Jah |
| SSD temperatuuri jälgimine | Jah |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G149950 |
| Temperature monitoring and logging | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1000G |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 8 W |
| Muud funktsioonid | |
| Protsessori perekond | Intel Optane DC SSD |
| Sihtturg | Artificial Intelligence, Cloud Computing, High Performance Computing |
| SSD põrutuskindlus | 1000G |
| Toote ülevaate URL | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/docs/memory-storage/solid-state-drives/data-center-ssds/optane-ssd-dc-d4800x-series-brief.html |
| SSD vastupidavuse reiting | 20.5 PBW |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | <8 W |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 20 W |
| Olek | Launched |
| Järjestikune lugemine | 2400 MB/s |
| Järjestikune kirjutamine | 2400 MB/s |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'19 |
| Tooteseeria | Intel® Optane™ SSD DC D4800X Series |
| Toote koodinimetus | Cold Stream |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 150 g |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Remote Secure Erase | Ei |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | Jah |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | Ei |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | Ei |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |