Tootja: Intel
Mudel: SSDPE21D480GAX1
EAN: 0735858340687
Intel Optane SSDPE21D480GAX1. Pooljuhtketta maht: 480 GB, SSD-ketta mõõtmed: U.2, Lugemise kiirus: 2600 MB/s, Kirjutamise kiirus: 2200 MB/s, Komponent: PC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL OPTANE SSD 905P SERIES | €1464.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | U.2 |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D XPoint |
| NVMe | |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 2600 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2200 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 575000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 550000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 10 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 10 µs |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| TBW | 8760000 |
| Turuosa | Mobiil |
| SSD ARK ID | 147528 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G149950 |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Sihtturg | Gaming |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 3.3W |
| Ketta maht | 480 GB |
| Järjestikune kirjutamine | 2200 MB/s |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 575000 IOPS |
| SSD põrutuskindlus | 1000G (0.5ms) |
| Toote ülevaate URL | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/docs/memory-storage/solid-state-drives/enthusiast-ssds/optane-ssd-905p-brief.html |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'18 |
| SSD vastupidavuse reiting | 8.76 PB Written |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 12,8 W |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 12.8W |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 550000 IOPS |
| Järjestikune lugemine | 2600 MB/s |
| Olek | Launched |
| Tootepere | Enthusiast SSDs |
| Tooteseeria | Intel® Optane™ SSD 905P Series |
| Toote koodinimetus | Mansion Beach |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 12,8 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,3 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 85 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1000G (0.5ms) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 140 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |