Tootja: Intel
Mudel: MEMPEK1J064GA01
EAN: 0735858349406
Intel Optane MEMPEK1J064GA01. Pooljuhtketta maht: 64 GB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 1450 MB/s, Kirjutamise kiirus: 640 MB/s, Komponent: PC/sülearvuti
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 64 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D XPoint |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 1450 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 640 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (8KB) | 255000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (8KB) | 145000 IOPS |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 255000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 145000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 7 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 18 µs |
| End-to-end andmeturve | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| TBW | 365 |
| SSD ARK ID | 135531 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992CN3 |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G158570 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 3,25 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 3,25 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,008 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 85 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1000 G/0.5msec |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Kaal | 10 g |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8471706000 |
| Muud funktsioonid | |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 255000 IOPS |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | L1.2 : 8mW |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'18 |
| SSD põrutuskindlus | 1000 G/0.5msec |
| Olek | Launched |
| Järjestikune lugemine | 1450 MB/s |
| Järjestikune kirjutamine | 640 MB/s |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 3,25 W |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 145000 IOPS |
| SSD vastupidavuse reiting | 365 TBW |
| Toote koodinimetus | Stony Beach |