| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Intel Optane Mem/SSD 16GB+256GB H10 M.2 PCIe NVMe 3.0 | €66.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D XPoint + QLC 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Lugemise latentsusaeg | 8 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 30 µs |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| SSD ARK ID | 189614 |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 5,3 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 5,3 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,012 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Kaal | 10 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1000 G / 0.5 ms and 1500 G / 0.5 ms |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Muud funktsioonid | |
| Toote ülevaate URL | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/docs/memory-storage/optane-memory/optane-memory-h10-solid-state-storage-brief.html |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 150000 IOPS |
| Järjestikune kirjutamine | 650 MB/s |
| Järjestikune lugemine | 1450 MB/s |
| Olek | Launched |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | L1.2 : <12mW |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 230000 IOPS |
| SSD vastupidavuse reiting | 75 TBW |
| Lansseerimiskuupäev | 04/10/2019 |