| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Optane Memory H20 with Solid State Storage - SSD | €247.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D XPoint + QLC 3D NAND |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.1b |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise latentsusaeg | 7 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 12 µs |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| TBW | 370 |
| Kasutustingimused | PC/Client/Tablet, Tööjaam |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | 740.17B1 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 0,17 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,035 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Muud funktsioonid | |
| Protsessori perekond | Solid State Storage |
| Sisemälu tüüp | PCIe 3.0 x4, NVMe |
| Sihtturg | Gaming, Content Creation |
| SSD põrutuskindlus | 1500G,0.5ms |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 0,17 W |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 390000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 280000 IOPS |
| SSD vastupidavuse reiting | 370 TBW |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| Olek | Launched |
| Järjestikune lugemine | 3400 MB/s |
| Järjestikune kirjutamine | 2100 MB/s |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'21 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 10 g |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Optane™ Memory mooduli võimsus | 32 GB |
| Intel® Optane™ | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |