| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL OPTANE MEMORY SERIES | €104.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 16 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| Komponent | PC |
| Lugemise kiirus | 900 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 145 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (8KB) | 190000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (8KB) | 35000 IOPS |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 190000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 35000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 7 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 18 µs |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| SSD ARK ID | 97544 |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Sinine |
| Olek | Launched |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 1 Watt |
| Järjestikune lugemine | 900 MB/s |
| Järjestikune kirjutamine | 145 MB/s |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'17 |
| Toote ülevaate URL | http://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/optane-memory-brief.pdf |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 3,5 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1500 G / 0.5 ms |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Optane™ | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |