Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | MLC |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 320 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 300 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 65000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 16000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 42 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 40 µs |
| Litograafia | 16 nm |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| TBW | 599 |
| Turuosa | Mobiil |
| SSD kasutussilt | Sisseehitatud |
| SSD ARK ID | 96532 |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloogia versioon | 0,00 |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 2.8 W |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| Olek | Launched |
| Järjestikune lugemine | 320 MB/s |
| Järjestikune kirjutamine | 300 MB/s |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 500 mW |
| SSD vastupidavuse reiting | 599 TBW |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'16 |
| SSD põrutuskindlus | 1000G/0.5ms |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 16000 IOPS |
| Ketta maht | 240 GB |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Intel Rapid Start Technology versioon | 0,00 |
| SSD kaal | 62 g |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 65000 IOPS |
| Tootepere | Embedded SSDs |
| Tooteseeria | Intel® SSD E 5420s Series |
| Toote koodinimetus | Downieville |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 2,8 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,5 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 62 g |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 0,00 |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |